Jump to content

Advert

• Ts.CSMania.Ro

Comunitatea CSMania va ofera canale gratuite pe serverul oficial de TeamSpeak: TS.CSMania.Ro
    Pentru cereri canale si alte informatii va rugam vizitati sectiunea serverului pe forum

Dani2712 Read more
  • Recomandam Hzone.Ro

CSMania recomanda HZONE.RO Hosting de calitate la preturi accesibile.
    Prin acest parteneriat fiecare client care comandă un server de joc prin intermediul nostru beneficiază de 20% reducere. Foloseşte codul promoțional: CSMANIA

Bidi Read more
  • Recomandam TDGART.Ro

CSMania recomanda TDGART.RO Web design si fotografie la preturi avantajoase
    Prin acest parteneriat cu TDGART.RO noi am reușit sa îmbunătățim aspectul acestui forum cei de la TDGART nu se ocupa doar de Web Design / Graphic Web au si experienta in editarea si creeare fotografiilor , perfecti pentru evenimentele importante din viata ta!

TDG Read more

Sign in to follow this  
AliNusu

cerere unban XxX AliNusu XxX

Recommended Posts

Nickname-ul dumneavoastra: XxX AliNusu XxX
IP: LA ADMIN PM!!
STEAM-ID: STEAM_0:1:156918714 
Data & Ora: 19:41 - 7.10.2018
Nickname-ul adminului: Marvel*CroNoS
Motivul: XxX
Dovezi (OBLIGATORIU SCREENSHOT!): https://imgur.com/a/eS3WCRa   ( nu stiu de ce este chestia aia alba in dreapta)  . Am dat scan si aveam numele .Gaby. , dar pe sv XxX AliNusu XxX ( de ce nu stiu) !!! Si a spus ca sunt plin de rosu si ca am coduri !!!!  http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1516687

In primu rand numele care iti apare in scanare nu reflecta cu nimic faptul ca ai cod tu sau nu.

In al doilea rand cand faci scanul, nu iti ia in raport  numele pe care il ai tu in momentul acela pe server, dar iti ia numele din config.cfg. Wcd ia numele din config nu cel schimbat de tine in timpul jocului. 

Deci Pro unban

• Like 1

#acceptat 

close

@AliNusuData Viitoare >> Te Rog sa faci si reclamatie .. cand primesti ban Fara motiv

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this