Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
nujj

Reclamatie

Recommended Posts

Nume si Prenume : De ce ar conta? E vb de joc, nu de politie
Porecla: nujj

Pe cine reclami : Shadow.
Motiv:  Bai shadow, inteleg ca esti administrator/admin sau orice ai fi tu, dar nu poti sa i dai unuia destroy si sa l scoti din sarite ca asa vrea pl ta. Ti am si scris pe chat 3 minute, dar n ai ochi ptr aia. Te doare ca te am ars de 3 ori in cap cand stateai cu grenada in mana in fata mea?  Pe sv asta ieri am dat de 2 ori poze, 1 wg, azi 1 data poze si 1 wg, imi faci apoi tu, normal ca mi se ia si comentez, dar tot m am comformat si am dat pozele (intr o cerere de unban si niste pl in gura ce ti am bagat in privat). Aveti 12 ani in plm?  Nu i ok, chiar imi placea sv pana la faza asta, jucam sa fac orele necesare ptr admin

6 hours ago, elroberTo said:

Nu imi aduc aminte ca tu sa fi prezentat wg-uri / poze...

La ce te bagi, ce treaba ai tu in discutia de mai sus ?

Si mai presus de toate, citeste din nou ce am scris, ca zisesem sa astepte 3 min dar pl

3 minutes ago, nujj said:

La ce te bagi, ce treaba ai tu in discutia de mai sus?

Si mai presus de toate, citeste din nou ce am scris, ca zisesem sa astepte 3 min dar pl

Salut nujj.   sa sti ca nu are nimeni nimic cu  jucatorii, si nu vrem sa alungam jucatorii buni de pe server, dar daca este unul dubios si i se cere wg ul ce este asa o mare suparare?   Daca  se simte curat si bun poate sa faca 100 de wg urii. Nu treb sa ne injuram si sa ne tiganim pe cheat, eu cred ca suntem  destul de maturi sa discutam normal.

1 hour ago, nujj said:

La ce te bagi, ce treaba ai tu in discutia de mai sus ?

Din cate am citit acolo ai dat de 3 ori poze si 2 wg-uri, dar eu nu mi amintesc ca tu sa fi dat asa cum spui, pune si admini care ti au cerut wg uri / poze. Poate vei fi mai convingător alta data.

salut boss hai ca sa ne intelegem .... 1 nu vb cu mine cu plt 2 ai grija cum vb ca nu vb cu un copil 3 nu iti convinee? dc nu ai dat pozele 4

nu impresionezi pe nimeni ca sa stii ....... asa ca veziti de trb ta. 

daca vrei sa mai joci pe sv fa cerere si gata daca nu fa-ma sa imi fie dor de tn

ms pt reclamatie:*

Sau daca esti cu pl asa vino in colentina str. petreatonescu nr2 sc 28 ap 67 te astp

sau zimi mie unde sa vin sa ma vezi ce copil de 12 ani sunt si stam de vb

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this